[سلام میهمان عزیز ، به وب سایت نظام تمدن نوین اسلامی خوش آمدید] - آخرین منتشر شده ها:
صفحه ی اصلی / اصول راهبردی توحیدی / آرمانهای تحقق یافته و مقتضی تبیین نظام تمدن نوین اسلامی

آرمانهای تحقق یافته و مقتضی تبیین نظام تمدن نوین اسلامی

لوازم تحقق یافته مقتضی برای تبیین نظام تمدن نوین اسلامی

الف) لوازم ملی :

 در دشمنی دشمنان مان هم ملت ما پخته شده و به چنان تجربه ی تاریخی مهمی رسیده است که الان دیگر می داند از چه شرایطی گذر کرده و در چه شرایطی هست و می داند دشمنان و دوستان او قبلا چه کسانی بودند و چه کسانی هستند و می داند دشمنانمان قبلا از کجاها به ما ضربه زدند و از چه جاهای خواهندزد؛ در نگاه کلی ملت ما الان دیگر با نقاط ضعف ها و آسیب ها خویش آشنا شده و در صد برطرف و خواهان تحول اساسی با انگیزه پیشرفت و تعالی  است؛

ب) لوازم بین الملی:

در این باره دو استراتژیست معروف آمریکا  چنین بیان می دارند:

* هنری کسینجر، استراتژیست و مشاور یهودی الأصل رئیس جمهور سابق آمریکا:
آیت الله خمینی، غرب را با بحران جدی برنامه ریزی مواجه کرد، تصمیمات او آنچنان رعدآسا بود که مجال هر نوع تفکر و برنامه ریزی را از سیاستمداران و نظریه پردازان سیاسی می گرفت. هیچ کس نمی توانست تصمیمات او را از پیش حدس بزند، او با معیارهای دیگری، غیر از معیارهای شناخته شده در دنیا، سخن می گفت و عمل می کرد. گویی از جایی دیگر الهام می گرفت، دشمنی آیت الله خمینی(ره) با غرب، برگرفته از تعالیم الهی او بود. او در دشمنی خود نیز خلوص نیت داشت.

* آلوین تافلر، استراتژیست آمریکایی:
وقتی آیت الله خمینی فتوای قتل سلمان رشدی را صادر کرد، در واقع برای حکومت های دنیا پیامی تاریخی فرستاد که بسیاری از دریافت و تحلیل آن عاجز ماندند و مضمون واقعی پیام امام چیزی نبود مگر فرا رسیدن “عصری جدید ” از حاکمیت جهانی، که غربی ها باید آن را با دقت مورد نظر و بررسی قرار دهند. زیرا در ادامه حرکت امام خمینی(ره)، قلمرو اندیشه های بشری هم جایگاه حکومت های دولتی و هم اقتدار دولت های ملی و محلی را تغییر می دهد.

همچنین بیداری مسلمین جهان و اسلام خواهی روز افزون جهان دل گرمی دیگری برای ملت ما می باشد که می بینند آرمانهایشان به وقوع می پیوندد آن هم درحالی که تشت بی آبرویی نظام های سیاسی سوسیال و لیبرال در مقابل دیدگان جهانیان به زمین آمده است چنان بی آبرویی که بستری شده است  برای ترویج عدالت خواهی عمومی جهانی برای از بین بردن تک خوری مستکبران و تحقق انقلاب جهانی برای فرو ریختن همه ی نظام های الحادی جهان، انشاء الله.

در باره مرتضی جلیلی

سلام دوستان گلم در این وب قصد دارم نکته ها و دقایق ها از بزرگان تعریف کنم شاید دلی شاد شود یا محفلی گرم و دوست دارم اگر فضلی آموختم اسمم نه معروف به دکتر بلکه معروف به حجت الاسلام باشد که حجت الاسلامی افتخار است ....

نسبت به این مطلب نظری دارید؟

یک عمر زندگی در میان لشکریان معاند!

یک عمر زندگی در میان لشکریان معاند اواخر زندگی امام حسن عسکری (ع) حکومت عباسی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *